Bestuur

Het dagelijks bestuur van Vo.V.O.S. in 2018 bestaat uit:

Voorzitter J.G.M. Smook
1718 CE Hoogwoud
E-mail
Mobiel
Radboudstraat 80
Tel: 0226-353891
voorzitter@vovos.nl
06-38778381
Secretaris
2e voorzitter
P.J.M.Commandeur
1718 AB Hoogwoud
E-mail
Mobiel
Herenweg 13
Tel: 0226-354511
secretaris@vovos.nl
06-45024840
Penningmeester a.i. E. de Haan
1733 LC
Nieuwe Niedorp
E-mail
Mobiel
De Molen 43

Tel: 0226-413399
penningmeester@vovos.nl
06-81806067

Ringen- en T.T. Commissaris J.G.M. Smook
1718 CE Hoogwoud
E-mail
Mobiel
Radboudstraat 80
Tel: 0226-353891
ringen@vovos.nl
06-38778381
Bestuurslid. / T.T. secretariaat B. van Diepen
1718 AB Hoogwoud
E-mail
Mobiel
Kloet 10
Tel: 0226-453701
vogelshow@vovos.nl
06-22765905
Bestuurslid/
Ledenadministratie
2e Penningmeester
A. Hoekstra
1715 KH
E-mail
Mobiel
Toevlucht 14
Tel: 0226-351801
ledenadministratie@vovos.nl
06-46208573
Bestuurslid / Materiaalbeheer H. van Diepen
1715 GL Spanbroek
E-mail
Mobiel
Spanbroekerweg 139a
Tel: 0226-354227
materiaal@vovos.nl
Bestuurslid E. de Haan
1733 LC
Nieuwe Niedorp
E-mail
Mobiel
De Molen 43

Tel: 0226-413399
notulist@vovos.nl
06-81806067

Info algemeen E-mail info@vovos.nl

Op dit artikel kan niet (meer) gereageerd worden.