Bestuur

Het dagelijks bestuur van Vo.V.O.S. in 2018 bestaat uit:

Voorzitter E-mail
Mobiel
Tel:
voorzitter@vovos.nl
Secretaris
Voorzitter a.i., ledenadministratie
P.J.M. Commandeur
1718 AB Hoogwoud
E-mail
Mobiel
Herenweg 13
Tel: 06-45024840
secretaris@vovos.nl
06-45024840
Penningmeester C.L.M. Deken
1718 PB
Hoogwoud
E-mail
Mobiel
Dr. Poolstraat 26

Tel: 0226-353189
penningmeester@vovos.nl
06-47777039

Ringen- en T.T. Commissaris P.J.M. Commandeur
1718 AB Hoogwoud
E-mail
Mobiel
Herenweg 13
Tel: 06-45024840
ringen@vovos.nl
06-45024840
Bestuurslid. / T.T. secretariaat Naam
1718 AB Hoogwoud
E-mail
Mobiel
Straat
Tel:
vogelshow@vovos.nl
06-
Bestuurslid/ Naam
1715 KH
E-mail
Mobiel
Straat
Tel:
ledenadministratie@vovos.nl
06-
Bestuurslid / Materiaalbeheer H. van Diepen
1715 GL Spanbroek
E-mail
Mobiel
Spanbroekerweg 139a
Tel: 0226-354227
materiaal@vovos.nl
Bestuurslid / Notulist E. de Haan
1733 BG
Nieuwe Niedorp
E-mail
Mobiel
Watersnip 64

Tel: 0226-413399
notulist@vovos.nl
06-81806067

Info algemeen E-mail info@vovos.nl

Op dit artikel kan niet (meer) gereageerd worden.